Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Malovaný talíř

A68/568

MALOVANÝ TALÍŘ

Německo nebo Itálie, 20. stol.
Plochý dekorativní talíř s mírně zešikmeným obloučkovým okrajem s reliéfním dekorem, bílý porcelán, v zrcadle barevně malovaná veduta města se zříceninou antické stavby, v kartuších na okraji drobné veduty s architekturou v pestrém orámování ze stylizovaných florálních ornamentů, zlacená obruba a detaily. Ø 28 cm. Modrá podglazurní značka "N" s korunou. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.