A68/568
MALOVANÝ TALÍŘ
Německo nebo Itálie, 20. stol.
Plochý dekorativní talíř s mírně zešikmeným obloučkovým okrajem s reliéfním dekorem, bílý porcelán, v zrcadle barevně malovaná veduta města se zříceninou antické stavby, v kartuších na okraji drobné veduty s architekturou v pestrém orámování ze stylizovaných florálních ornamentů, zlacená obruba a detaily.
Ø 28 cm.
Modrá podglazurní značka "N" s korunou.