A68/585
Johann Gottlieb Ehder (1716-1750)
TANČÍCÍ SELSKÝ PÁR
Německo, Míšeň, Königlich Sächsische Porzellan-Manufaktur,
návrh 1742,
1815-1924
Dekorativní porcelánová plastika mladého páru při tanci, na nízkém nepravidelném soklu s aplikovanými kvítky, imitujícím terén, pestře malováno, tónované inkarnáty, zlacené detaily.
V. 15 cm.
Modrá podglazurní "Schwertermarke", ryté č. modelu "917", vtlač. č. "66.", štětcová zn. malíře "15".
Stav restaurováno.