A68/590
KOČKA - MINIATURA
Maďarsko, Herend,
2. pol. 20. stol.
Porcelánová miniatura sedící kočky s otočenou a sehnutou hlavou, monochromní dekor v charakteristickém dezénu "rybích šupin" se zlacenými akcenty.
V. 4 cm.
Modře tištěná firemní značka, ryté č. modelu "5283" a červená štětcová zn. dekoratéra "100".