A68/616
SOUSOŠÍ KALVÁRIE
Čechy,
19. stol.
Ukřižovaný Kristus na Kalvárii, pod křížem truchlící Panna Maria, sv. Jan Evangelista a klečící Máří Magdalena, lipové dřevo, celoplošné zlacení, v. 56 cm.
Z důvodu koronavirové pandemie nedošlo v plánovaném termínu k zasedání komise NPÚ Brno, Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty bude zadministrováno později.