Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Josef s Ježíškem

A68/619

Anonym

JOSEF S JEŽÍŠKEM

Střední Evropa, 18. stol.
Olej na dřevěné desce, 20,5x13 cm. Rámováno. Stav B/C. Místy poškození požerem hmyzu. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, NPÚ Brno 2020.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.