Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Svatá poutnice

A68/621

Anonym

SVATÁ POUTNICE

Španělsko, 18. / 19. stol.
Olej na železném plechu, 34,5x25,5 cm. Rámováno. Stav B. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, NPÚ Brno 2020.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.