A68/643
STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY
Rakousko,
1. pol. 19. stol.
Dvojice štíhlých jednoplamenných stolních svícnů se zvonovitě rozšířenou podstavou, klasicistní tvarosloví se střídmým prstencovým dekorem. Značeno č. "13". Ag 800/1000. Celková hmotnost 431,41 g, v. 18,5 cm. Spolu: zvonovité dusítko na zhasínání svíček, obecný kov, d. rukojeti 23 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.