A68/644
PÁROVÉ SVÍCNY
Francie,
1. pol. 19. stol.
Dvojice jednoplamenných svícnů v klasicistním tvarosloví, tvořených patinovanou figurkou putta nesoucího ormolu zvonovitý svícník a stojícího na rovněž zlaceném vyšším cylindrickém soklu se širokou podstavou, zdobeno raženými ornamentálními vzory, v. 19 cm.