A68/649
Rakouské císařství, Vídeň, Georg Kohlmayer (činný 1812-1838),
STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SLÁNKY
1813 a 1816
Dvojice slánek s mělkou kruhovou miskou na nožce ve tvaru lyry, ověnčené květinovým festonem, na zvonovité podstavě s tepaným girlandovým dekorem. Ag 13 lotů (812,5/1000), v. 10 cm, celková hmotnost 250,46 g, puncovní značky S-20, taxovací zn. S-24 a mistrovské zn. "GK".
W. Neuwirth, Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, s. 166, P996, srov. s. 72, obr. č. 531.