A68/652
Rakouské císařství, Vídeň, Andreas Weichesmüller (činný 1832-1862),
STŘÍBRNÁ CUKŘENKA
1844
Biedermeierová cukřenka obdélného půdorysu s konkávně projmutými stěnami a víkem na stěžejce, 419,63 g, 16,5x11x8,5 cm, puncovní značka S-27, mistrovská zn. "AW".
Bez klíče.
W. Neuwirth, Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, s. 129, P284-287.