Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stříbrná cukřenka historismus

A68/655

Německo, Hanau, Friedrich Reusswig (činný 1903-1926),

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA HISTORISMUS

1903-1908
Osmiboká cukřenka v barokizujícím tvarosloví, štíhlý hruškovitý tvar na vyšší patce, fasetovaný do osmistěnu, s reliéfním a tepaným florálním dekorem a ozdobně prolamovanými mřížkami na odnímatelném víčku zakončeném listovitým úchytem. Ag 925/1000, celková hmotnost 178,98 g, v. 19 cm. Značeno výrobcem, ryzostními čísly a britskou importní značkou Boaz Moses Landeck, Chester (1908). Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.