Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stříbrná konvice nielo

A68/661

STŘÍBRNÁ KONVICE NIELO

Sovětský svaz (Gruzie), 20. stol.
Džbán hruškovitého tvaru s tordováním, štíhlé hrdlo s hubičkou, esovité ucho, pásový dekor stylizovaných florálních ornamentů v technice tula smaltu (nielo), Ag 875/1000, 294,77 g, v. 21,5 cm, sovětské puncovní značky. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.