Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stříbrná čajová souprava

A68/664

STŘÍBRNÁ ČAJOVÁ SOUPRAVA

USA, New York, Whiting Manufacturing Co, 1913-1914
Pětidílná sada obsahuje dvojici konvic, mléčenku a dvě cukřenky čtyřbokých tvarů na obdélném půdorysu s gravírovanými iniciálami a pravoúhle zalomenými uchy (u konvic s kostěnými kroužky). Ag 925/1000, celková hmotnost 1855,56 g, v. max. 13,5 cm. Značeno výrobcem a čísly modelu: 9161, 9162, 9163, 9164 a 9165. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.