A68/665
SOUBOR STŘÍBRNÉHO STOLNÍHO NÁDOBÍ
Německo, Anglie,
20. stol.
Omáčník s miskou, zn. "Yuchang Sterling", v. 10,5 cm, d. 23 cm, celková hmotnost 466,18 g. - Dvojice oválných mís, menší 25,5x17,5 cm se dvěma oušky, zn. "STERLING" a 27x19,5 cm, zn. výrobcem (Gorham Sterling 13565), celková hmotnost 715 g. - Stojan na tousty, 66,48 g, 12x8,5x10 cm, značeno "STERLING...". Ag 925/1000, celkem 1247 g. Spolu: sítko s úchytem z postříbřeného obecného kovu, zn. výrobcem (ART KRUPP BERNDORF), Ø 9,5 cm.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.