A68/666
SOUBOR STOLNÍHO NÁDOBÍ
Anglie, USA,
20. stol.
Polévková mísa dvouuchá s víkem, bez lžíce, obecný kov postříbřený, ryté iniciály na čelní straně, Ø 22 cm, v. 22 cm. Oválný podnos 34,5x25,5 cm, Ag 925/1000, 370 g, ryté iniciály, značeno výrobcem (Webster Company, North Attleboro, Massachusetts, zal. 1869). Obdélný podnos se zaoblenými rohy, 46,5x36 cm, obecný kov postříbřený, značeno výrobcem "Royal Rochester EPNS Sheffield".
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.