Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Soubor misek

A68/667

SOUBOR MISEK

Převážně USA, 19. / 20. stol.
Souprava 8 skleněných misek v prolamované stříbrné montáži, Ø 7,5 cm, celková (hrubá) hmotnost 245,43 g, značeno výrobcem (Webster Company, North Attleboro, Massachusetts, zal. 1869). Slánka se lžičkou, Ø 7 cm, v. 4,5 cm, celková hmotnost 49,51 g, značeno výrobcem (Tiffany & Co). Ag 925/1000. Spolu: prolamovaná miska se soustruženým dřevěným dnem, obecný kov postříbřený, Ø 13 cm. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.