A68/672
Sandrik, a. s.
STŘÍBRNÝ PŘÍBOR
Československo,
30. léta 20. stol.
Šestiosobní souprava obsahuje sadu příborů pro předkrm a hlavní chod, dezertní vidličky, čajové a moka lžičky, dvě naběračky, servírovací lžíci a vidličku na salát, nože na máslo a sýr, podávací kleště, kleštičky na cukr a slánku (bez skleněné vložky). Ag 800/1000, částečně zlaceno, celková hmotnost Ag ca 2390 g (2080 g bez nožů), puncovní značky S-48, resp. S-59, ryzostní čísla a značky výrobce.