Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stříbrná toaletní souprava

A68/674

STŘÍBRNÁ TOALETNÍ SOUPRAVA

Německo, Pforzheim, Karl Hohmann, a Československo, 20. - 40. léta 20. stol.
Toaletní zrcátko a hřeben, stříbro, sklo, plast, tepaný a gravírovaný dekor florálních ornamentů. Ag 835/1000 a 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost 284,18 g, d. 28 cm a 19 cm. Značeno výrobcem, 2. čsl. puncovní značka S-46, mistrovská zn. "ZL", ryzostní číslo. Stav C. Osvědčení puncovního úřadu.