A68/676
STŘÍBRNÁ DÓZA S EMAILY
Rakousko-Uhersko, Vídeň,
1866-1922
Dóza oválného tvaru s víčkem na stěžejce, stříbro zlacené vč. interiéru, zdobené fialovým guilloché emailem a reliéfní bordurou na víku a čtyřmi poli ve spodní části s drobnými kvítky malovanými pestrým emailem. Puncovní značka S-29 (Diana), mistrovská zn. "SE".