A68/677
PERLEŤOVÁ DÓZA
Rakousko,
19. stol.
Obdélná dóza s víkem na stěžejce, z vnitřní strany opatřeným zrcátkem (poškozeno), zlaté svorky a ozdobné apliky na víčku, Au 750/1000 a 375/1000, 7,2x4,6x1,6 cm.
Stav restaurováno.
Osvědčení puncovního úřadu.