A68/678
STŘÍBRNÉ DEKORATIVNÍ VEJCE
Carské Rusko (Polsko), Varšava,
1886
Dekorativní otevírací vejce s prolamovaným odnímatelným víčkem, osázeným po obvodu broušenými rubíny, gravírovaný a aplikovaný reliéfní dekor, uvnitř plastika motýla sedícího na kamínku, Ag 875/1000, celková (hrubá) hmotnost 123,54 g, d. 7 cm, značeno výrobcem, ryzostním číslem a letopočtem.
Osvědčení puncovního úřadu.