A68/681
DÓZA S MINIATUROU
Konec 19. stol.
Kruhová dóza s odnímatelným víkem, v němž je vložena v ozdobném zlaceném rámečku kvašová grisaillová miniatura s výjevem trojice puttů na obláčku, věnujících se múzickým činnostem, kasein, Ø 8 cm, neznačeno.
Stav A/B.