Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dóza s miniaturou

A68/681

DÓZA S MINIATUROU

Konec 19. stol.
Kruhová dóza s odnímatelným víkem, v němž je vložena v ozdobném zlaceném rámečku kvašová grisaillová miniatura s výjevem trojice puttů na obláčku, věnujících se múzickým činnostem, kasein, Ø 8 cm, neznačeno. Stav A/B.