A68/682
DÓZA S MINIATUROU
Francie,
19. stol.
Kruhová dóza s odnímatelným víkem, soustružená ze slonoviny, interiér vyložen želvovinou, na víku v měděném rámečku pod krytem adjustována kvašová miniatura s poprsím elegantní rokokové dámy v klobouku, Ø 7,5 cm, neznačeno.
Poškozený obklad interiéru.