Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dóza s miniaturou

A68/682

DÓZA S MINIATUROU

Francie, 19. stol.
Kruhová dóza s odnímatelným víkem, soustružená ze slonoviny, interiér vyložen želvovinou, na víku v měděném rámečku pod krytem adjustována kvašová miniatura s poprsím elegantní rokokové dámy v klobouku, Ø 7,5 cm, neznačeno. Stav B. Poškozený obklad interiéru.