A68/690
DVOJICE MINIATUR
Francie,
19. - 20. stol.
Dva oválné miniaturní portréty: mladá dívka v rokokovém oděvu, sign. "Hil", a Juliette Récamiérová (variace jejího slavného portrétu od F. P. S. Gérarda), sign. "Crois", kvaš na slonovině, dekorativní bronzové, resp. mosazné rámečky se závěsy, výřezy 9x7 cm, resp. 8x6 cm.
Stav A-B.