A68/692
SOUBOR RÁMEČKŮ NA FOTOGRAFIE - 5 KS
Anglie, Itálie,
konec 19. - 20. stol.
Pět dekorativních rámečků na fotografie s opěrkami i závěsy, různé materiály (obecný kov, zlacená měď, bronz, Ag 925/1000), tvary (2 x ovál, 3 x obdélník), rozměry 10x6,5 cm - 20,5x16 cm, 2 ks značeny výrobcem: Anglie, Chester, King & Sons, resp. Itálie, Florencie.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu (2x).