A68/695
TROJICE PEČETIDEL
Francie, Dieppe,
posl. čtvrt. 19. stol. - 1. třetina 20. stol.
Pečetidlo ze zlaceného stříbra s rukojetí v podobě figurální řezby ve slonovině, znázorňující trojici puttů. Spolu: artdecové pečetidlo z bronzu s bakelitovou rukojetí a figurální slonovinová rukojeť představující vojáka s puškou, d. 6,5-9 cm.
Stav A-B.