A68/697
BUSTA ŽENY
19. / 20. stol.
Realisticky modelované portrétní poprsí starší dámy s drdolem, náhrdelníkem a náušnicemi, bronz patinovaný, nízký projmutý sokl, celková v. 18 cm, neznačeno.