O16/047
František Tavík Šimon (1877-1942)
ZELNÝ TRH Z CYKLU PRAHA
1908
Barevný lept na papíře, 260x310 mm, zn. vlevo dole v tiskové ploše "Zelný Trh", sign. vpravo dole tužkou pod tiskem "T. Šimon". Vydáno v nákladu 140 tisků, nakl. F. Topič, Praha.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Zažloutlý papír, drobné rzivé skvrny a kazy.