O16/061
Ivan Theimer (1944)
GRENOBLE, RUE ST LAURENT, 1978
1978
Kolorovaná kresba tuší, 340x470 mm, zn. tužkou v pravém rohu "Grenoble rue St Laurent 1978" a sign. a dat. rovněž v pravém rohu tužkou "Theimer 1978".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Ivan Theimer - olomoucký rodák, významná postava českého výtvarného exilu, sochař a malíř působící v Paříži.