Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Hlava

O16/069

Josef Liesler (1912-2005)

HLAVA

1985
Barevná litografie na papíře, 280x275 mm, sign. a dat. vpravo dole "Liesler 85." Paspartováno, rámováno, zaskleno.