O16/075
František Kupka (1871-1957)
ZVUKY HODIN
1912
Suchá jehla na ručním papíře, 280x220 mm, dat. v tiskové ploše vlevo dole "1912" a sign. v tiskové ploše vpravo dole "Kupka". V pravém dolním rohu opatřeno razítkem "Kupka".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.