O16/079
Pravoslav Sovák (1926)
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
60. léta 20. stol.
Barevná litografie na papíře, číslováno "30/80", signováno tužkou vpravo dole "Sovák". 270x365 mm (výřez pasparty).
Paspartováno, rámováno, zaskleno.