O16/086
Aleša Vaic (1920-2009)
BEZ NÁZVU
Barevný lept na papíře, 370x349 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "15/90", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Aleša Vaic". Paspartováno, rámováno, zaskleno.