O16/111
August Bedřich Piepenhagen (1791-1868)
DRAMATICKÁ KRAJINA
Olej na kartonu, 19,5x24,5 cm. Na versu opatřeno inventárním štítkem galerie a aukčního domu Karla Jana Rubeše. Rámováno. Stav A.