O16/116
Georg Anton Rasmussen (1842-1914)
SVÍTÁNÍ NAD NORSKÝMI RYBÁŘSKÝMI LODĚMI (MORGENRÖTE ÜBER NORWEGISCHEN FISCHERBOOTE)
1881
Olej na plátně, 38x68 cm, sign. a dat. vlevo dole "G Rasmussen 1881". Rámováno.