Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Svítání nad norskými rybářskými loděmi (Morgenröte über norwegischen Fischerboote)

O16/116

Georg Anton Rasmussen (1842-1914)

SVÍTÁNÍ NAD NORSKÝMI RYBÁŘSKÝMI LODĚMI (MORGENRÖTE ÜBER NORWEGISCHEN FISCHERBOOTE)

1881
Olej na plátně, 38x68 cm, sign. a dat. vlevo dole "G Rasmussen 1881". Rámováno. Stav A.