O16/126
Jindřich Havlíček (1882-1947)
PASEKA POD HOROU (MACHOV)
1932
Olej na kartonu, 50x65 cm, sign. vpravo dole "J. HAVLÍČEK". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Paseka pod horou Machov 1932". Rámováno.