O16/139
Alfred-Arthur Brunel de Neuville (1852-1941)
KÄTZCHEN UND HUND BEIM ESSEN
Olej na plátně, 33x45 cm, sign. vpravo dole v malbě "Brunnel Neuville". Rámováno. Stav A.