Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dvojice obrazů - zátiší

O16/140

Georg Fischhof, připsáno (1859-1914)

DVOJICE OBRAZŮ - ZÁTIŠÍ

19. stol.
Olej na plátně, 64x43 cm, sign. a dat. vpravo dole "G. Fischhof 1889" a "G. Fischhof". Rámováno. Stav A-B.

Georg Fischhof – pracoval též pod různými pseudonymy, jako např. J. Claiton, Johann Ducat, H. Wagner, Th. Wagner, A. L. Terni aj. Rakouský malíř krajin, portrétů, figur. Nejprve studoval architekturu, později se věnoval malbě, studoval ve Vídni na škole uměleckých řemesel.