O16/147
Philip Alexius de László - připsáno (1869-1937)
PORTRÉT DÍVKY V ČERNÝCH ŠATECH
1. třetina 20. stol.
Akvarel na papíře, 36x47,5 cm (výřez pasparty). Značeno vpravo nahoře "P. de Laszlo". Značeno i na štítku. Rámováno, zaskleno.