O16/158
Adolf Born (1930-2016)
VYSTOUPENÍ S MOŘSKOU PANNOU
1986
Akvarel na papíře, 34x46 cm, sign. a dat. vlevo v obrazové ploše "ABorn 86". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.