Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Omaggio a modi su fondo viola

O16/159

Trento Longaretti (1916-2017)

OMAGGIO A MODI SU FONDO VIOLA

1986
Olej na plátně, 50x40 cm, zn. v levém rohu malby "omaggio a modi", sign. v pravém rohu malby "T. Longaretti". Na zadní straně obrazu "T. Longaretti Omaggio a modi su fondo viola 86". Rámováno. Stav A.