O16/159
Trento Longaretti (1916-2017)
OMAGGIO A MODI SU FONDO VIOLA
1986
Olej na plátně, 50x40 cm, zn. v levém rohu malby "omaggio a modi", sign. v pravém rohu malby "T. Longaretti". Na zadní straně obrazu "T. Longaretti Omaggio a modi su fondo viola 86". Rámováno.