Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Třízásuvková komodka

O16/209

TŘÍZÁSUVKOVÁ KOMODKA

Praha 90. léta 20. stol.
Komodka z měkkého dřeva dýhovaného třešňovou dýhou. Boční sloupy stojící na soklech nesou trojúhelníkový tympanon s vrcholovou lomenou římsou. Spodní zásuvka ve vertikální ose konkávně prohnutá. Velmi kvalitní zakázková výroba podle luxusní biedermeierové předlohy souvisí s předchozí položkou, s níž vytvářela jednotný interiér. Rozměr: 88x66x60 cm. Stav A.