Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Čtveřice židlí

O16/212

ČTVEŘICE ŽIDLÍ

Uhry 40. - 50. léta 19. stol.
Čtyři čalouněné židle částečně z měkkého dřeva dýhovaného ořechovou dýhou a z ořechového masivu, na horní straně opěráku zdobeno intarzií s florálním motivem z javorové dýhy. Výška 91 cm, výška sedáku 51 cm. Stav B.