O16/212
ČTVEŘICE ŽIDLÍ
Uhry
40. - 50. léta 19. stol.
Čtyři čalouněné židle částečně z měkkého dřeva dýhovaného ořechovou dýhou a z ořechového masivu, na horní straně opěráku zdobeno intarzií s florálním motivem z javorové dýhy. Výška 91 cm, výška sedáku 51 cm.