O16/217
SALONNÍ STOLEK
Rusko (?)
pol. 19. stol.
Elegantní nízký stolek na lvích tlapách, řezbované lipové dřevo, zlacení, bílý lak. Horní deska z růžové scaglioly. 100x63x50 cm.
Drobné oděrky na hranách desky.