Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Salonní stolek

O16/217

SALONNÍ STOLEK

Rusko (?) pol. 19. stol.
Elegantní nízký stolek na lvích tlapách, řezbované lipové dřevo, zlacení, bílý lak. Horní deska z růžové scaglioly. 100x63x50 cm. Stav B. Drobné oděrky na hranách desky.