O16/302
PRSTEN S DIAMANTEM
Čechy, 20. léta 20. stol.
Prsten z bílého zlata a platiny v artdecovém tvarosloví, osazený centrálním briliantem starého brusu o hmotnosti ca 0,28 ct a 28 bílými kameny. Au 585/1000, Pt 950/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,07 g. Velikost prstenu 50/51. Puncovní značky Z-58 a P-06.