A70/016
Jan Bauch (1898-1995)
ŽENSKÝ AKT
1948
Dvojice grafik - suchá jehla na papíru, 30,4x39,8 cm a 39,8x30,4 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "Jan Bauch 1948".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.