Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Kytice

A70/018

Jan Bauch (1898-1995)

KYTICE

1962
Litografie na papíru, 43,8x60,5 cm (výřez pasparty), 69,5x87 cm (rám), tužkou sign. a dat. Rámováno, zaskleno. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.