A70/018
Jan Bauch (1898-1995)
KYTICE
1962
Litografie na papíru, 43,8x60,5 cm (výřez pasparty), 69,5x87 cm (rám), tužkou sign. a dat.
Rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.